Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Mimovládne organizácie

Aktívne MVO vo Zvolene

V nasledujúcej tabuľke je uvedený zoznam neziskových organizácií činných vo Zvolene. Obsahuje základné kontaktné údaje.

 

 


 
Názov organizácieAdresae-mail, wwwTelefón
CEEV Živica zivica-zv@changenet.sk 
Centrum univerzitnej pastorácieDom Phorum, Štefánikova 20, Zvolencup@cup.sk, www.cup.sk 
CEPTANográdyho 39, Zvolencepta@cepta.sk, www.cepta.sk0904417202
DelfínOkružná 131, Zvolendelfinzv@gmail.com, www.delfinzv.sk0902 047 306
Euro lifeGen. Svobodu 66, Zvolenjankabartikova@zoznam.sk0902530991
Filmový klub ZvolenŠtudentská 17, Zvolenferomalis@yahoo.com 
Humanitné centrum NarovinuTulská 19, Zvolen slavickova@hois.sk0903546099
Klub Združenia spotrebiteľov regiónu ZvolenaNám. SNP 35, kanc. 323, Zvolenkatarina.hraskova@oupzv.sk, www.zss.sk  
Komunitná nadácia Zdravé mestoKomenského 21, Banská Bystricabhirt@knzm.sk, www.knzm.sk0484156059
Marta - pomoc núdzym n. o.Jesenského 33, Zvolenmarta.pomoc@gmail.com 0455326308
Materské centrum RODINKANovozámocká 73, Zvolenharazka@gmail.com 
NávratKomenského 21, Banská Bystricaevelynat@orangemail.sk0905565177
OPORANsP Kuzmányho nábrežie 28, Zvolen  
Quo VadisSokolská 9, Zvolenquovadis.zv@gmail.com045-5366847, 0903551061
Premeny - Asociácia duševného zdraviaNsP Kuzmányho nábrežie 28, Zvoleneva.farbiakova@azet.sk 
Regionálne združenie detský fondZvolentana.grznarova@oupzv.sk 
Slovenská utečenecká radaNovozámocká 73, Zvolenzboril@orangemail.sk0905271816
Spoločnosť pre trvalo udržateľný životpobočka - Zvolenbmankov@stonline.sk 0455429007
SúladTehelná 4, Zvolenjvaculciakova@gmail.com , www.sulad.eu0907141509
Združenie lesníčiekZvolenchrenovska@mylan.sk 
Združenie Slatinkaul.Bela IV. Č.6, Zvolenslatinka@changenet.sk, www.slatinka.sk0455335701
Združenie žien SlovenskaŠvermova 39, Zvolenzzszv@zoznam.sk045 5326990, 0911029388
Zvolenský ženský klubŠvermova 39, Zvolenkvetanovad@centrum.sk 
Združenie Borová Hora borovahora@gmail.com 
Občianske združenie BaštaNámestie SNP 50, Zvolen oz.basta@gmail.com+421 45 533 56 27
Združenie informatikov samospráv Slovenska-eSlovensko o.z.M.R.Štefánika 13,984 01 Lučeneceslovensko@eslovensko.sk,www.ziss.sk+421 2 65423739, 0905204850
Slovenský zväz zdravotne postihnutýchBernolákova 1, 960 01 Zvolenszzp.meu.zoznam.sk/0455321908

ďalšie dni

Štvrtok 23.3.
V kocke
Pražská 1388,
960 01 Zvolen
Piatok 24.3.
Vaše zdravie - Kuzmányho nábrežie
Kuzmányho nábrežie 28,
Zvolen
Sobota 25.3.
Benu
Nám. SNP 9690/63 - OC EUROPA
Nedeľa 26.3.
Dr. Max
ul. Hronská 2,
Zvolen
Pondelok 27.3.
Zlatý Potok
A. Hlinku 65,
960 01 Zvolen
Utorok 28.3.
Opál
Námestie SNP 74/28,
960 01 Zvolen
Streda 29.3.
U Hipokrata
Kremnická 2,
Zvolen
Štvrtok 30.3.
Medika
Divadelná 4,
960 01 Zvolen
webygroup

Úvodná stránka